Udostępnij

Zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody Budzistowo 2022

Organizatorzy zawodów w Budzistowie obok Kołobrzegu zapraszają na zawody ogólnopolskie Baltic Cup, które rozegrane zostaną w dniach 3-5 czerwca 2022.

Stadnina Koni Michalski organizuje zawody jeździeckie już od paru sezonów, a zmodernizowany hipodrom z systemem Ebbe & Flut zapewnia doskonałe warunki do startów. W zeszłym roku odbyło się tam kilkanaście udanych imprez, a także Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Związku Jeździeckiego. Także w tym roku organizatorzy zapraszają zawodników na zawody ogólnopolskie w dniach 3-5 czerwca 2022. Ośrodek w Budzistowie położony jest zaledwie 4 kilometry od morza, więc to idealny pomysł na połączenie wyjazdu na zawody z wypoczynkiem.

W ramach zawodów ogólnopolskich rozegrane zostaną Mała, Średnia i Duża Runda w klasach N, C i CC. Oprócz tego odbędą się także rundy młodych koni dla cztero-, pięcio- i sześciolatków oraz konkursy regionalne w klasach LL, L i P.

 Grand Prix – I Memoriał Marka Zaleskiego – światowej klasy sędziego któr ostanie zawody sędziował w Budzistowie w 2021 r.

Gościem Honorowym będzie Ambasador RP Anna Maria Anders.